www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Що робити коли виявлені помилки у правовстановлюючих документах
Версія для друку Написати листа
Перш за все хотілося б застерегти громадян, що в разі отримання будь якого документа, тим більше правовстановлюючого, завжди перевіряйте правильність написання Вашого прізвища, ім′я, по батькові, місце і час народження (в разі його зазначення) та всі інші відомості внесені до документа, щоб в подальшому не виникали у Вас проблеми при успадкуванні, отриманні пенсії, оформлення права власності та в інших випадках.
Не забувайте перевірка внесених відомостей в документи що Вам видаються це Ваше право.
Часто звертаються громадяни з метою звернення до суду про встановлення факту належності правовстановлюючого документа. Люди зертаються з питанням допомогти їм зареєструвати право власності на земельну ділянку після виготовлення технічної документації на неї за їх замовленням. Вивчаючи надані ними документи фахівцем бюро правової допомоги з′ясовується, що підставою відмови в проведенні реєстрації є той факт, що прізвище в державному акті на право власності на землю було написано з помилкою. Внаслідок такої помилки- зміни її прізвища, виникли певні неузгодженості між документом, що посвідчує особу ( паспортом) та правовстановлюючим документом ( державним актом на право приватної власності на землю), який був їм виданий.
По даним зверненням приймаються рішення надати безоплатну вторинну правову допомогу, яка включає в себе складання процесуального документа ( заяви до суду) та представництво інтересів особи в суді.
Направляються запити до органу який видав державний акт на землю, сільської ради, якими видані довідки що підтверджують наявність земельної ділянки зазначеної в державному акті на землю, місце прописки та проживання клієнта саме за адресою місця знаходження земельних ділянок. А також отримано рішення сільської ради про передачу земельних ділянок у приватну власність саме той людині . Зазначені документи як докази разом зі складеною заявою про встановлення факту належності правовстановлюючих документів направлено до суду. Зацікавленою особою по даній справі залучено сільську раду, яка в судовому засідання позовні вимоги підтримала в повному обсязі. Судом в свою чергу позовні вимоги задоволені в повному обсязі – встановлено факт належності Державного акту на право приватної власності на землю нашого клієнта.
Отримавши рішення суду з цього приводу яке вступило в законну силу реєстратором речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, зареєстровано право власності на вищезазначену земельну ділянку.

Більш детальну інформацію ви можете отримати безоплатно звернувшись до відділу «Синельниківське бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою: м.Синельникове, вул.Богми, 4а, ( будівля Укрпошти) тел. (095) 502-83-30,

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор