Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


До Міжнародного дня захисту дітей в Синельниківській РДА пройшла зустріч керівництва району з дружинами загиблих учасників АТО задля обговорення і вирішення проблем, з якими стикаються ті, рідні яких загинули, захищаючи рідну землю від навали ворога.

«Ми розуміємо, що ваших чоловіків, вашу опору у житті ми не повернемо, але наш обов’язок як влади, зробити все можливе для того, аби допомогти вам у вирішенні як буденних, так і більш глобальних труднощів», - зазначила у вітальному слові очільниця райдержадміністрації Світлана Назарчук.
Під час зустрічі з’ясувалося, що дружин загиблих воїнів турбують питання отримання земельних ділянок. Овчаренко Людмила Вікторівна, чоловік якої загинув 26 липня 2015 року у Донецькій області, ще того ж року розпочала процедуру оформлення, гарантованих державою 2 га землі, але необхідні документи для реєстрації земельної ділянки досі не отримала. Однак, питання було вирішено одразу: вдова отримала теку з документами, аби передати папери держреєстратору та отримати нарешті довгоочікувану землю.
Поки мами обговорювали нагальні проблеми, їх малеча смакувала солодощами, малювала, забавлялася у вікторинах та іграх, а наприкінці діти отримали солодкі подарунки.