www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Діти потребують уваги дорослих
Версія для друку Написати листа
З метою підвищення обізнаності дітей шкільного віку з правових питань, працівниками служби у справах дітей Синельниківської райдержадміністрації спільно з співробітниками ювенальної превенції Синельниківського відділу поліції та дільничним офіцером громади проведено правовиховні виступи та бесіди з учнями Зайцівської філії І-ІІ ступенів КОЗО «Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Також працівники служби у справах дітей поспілкувалися з дітьми, які потребують індивідуальної уваги та захисту їх прав.

Учні були задоволені зустріччю та проявили активність та зацікавленість під час бесіди. На питання, які задавали діти, що відповідають проблемам їх сьогоденності, отримали вичерпні відповіді.

Служба у справах дітей звертає увагу на те, що дитина залежить тільки від дорослих. Але в любому разі тільки батьки та ті хто їх замінює, в першу чергу, несуть відповідальність за життя, здоров’я, утримання та виховання своїх дітей.

Тому ми звертаємось до Вас, шановні дорослі, з проханням посилити контроль за поведінкою своїх дітей, постійно нагадувати їм про правила безпеки, більш цікавитися їх друзями та знайомими, звернути увагу на те, які програми переглядають діти по телебаченню та в які ігри вони грають в телефоні або на комп’ютері. А головне, частіше спілкуватись з дітьми і знати з ким і де вони проводять вільний час.

Служба у справах дітей

Синельниківської райдержадміністрації


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор