www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 11 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Управління соціального захисту населення Синельниківської райдержадміністрації інформує
Версія для друку Написати листа
У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду 2020/21 року з метою забезпечення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг управління соціального захисту населення Синельниківської райдержадміністрації інформує мешканців Синельниківського району щодо можливості оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Завдяки програмі житлових субсидій малозабезпечені громадяни оплачують не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного сукупного доходу домогосподарства в розрахунку на одну особу. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.
Для призначення житлової субсидії особа подає заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.У сільській місцевості заяви про призначення приймаються уповноваженими особами, визначеними виконавчими комітетами селищних, сільських рад, та передаються органам соціального захисту населення.
Також повідомляємо, що житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо є прострочена понад три місяці (на дату надання такої інформації підприємствами – надавачами житлово комунальних послуг)заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув і загальна суму якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.
Звертаємо Вашу увагу, що постановою КМУ від 25.03.2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидії», передбачено на період карантину призначати житлову субсидію громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку.
При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати.


Управління соціального захисту
населення Синельниківської
райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор