www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Як під час карантину допомогти літнім людям вирішити комунальні питання: 5 порад
Версія для друку Написати листа
Особистого кабінету YASNO декілька особових рахунків – це дозволить вирішувати питання з електропостачання не лише за себе, а й за своїх близьких.

4) Розкажіть старшим родичам про важливість оплати за очікуване споживання електроенергії у наступному місяці. Це рекомендована сума, яка вказана в платіжці та дорівнює нарахуванню за попередній період. Регулярно сплачуючи її, клієнт уникатиме накопичення заборгованості.
5) Якщо у вас є ноутбук чи смартфон, яким ви не користуєтесь, можливо, вони будуть у нагоді вашим батькам, літнім сусідам чи знайомим, щоб спілкуватися через інтернет та вирішувати усі комунальні питання онлайн. Поділіться з ними!
«Онлайн-сервіси допомагають зберігати час, а у нинішніх умовах – ще й комфорт, спокій та здоров’я. Сервіси YASNO зручні та прості у користуванні. Зараз наші енергоофіси обслуговують клієнтів дистанційно: ми підключили додаткові email-адреси й номери телефонів для кожного енергоофісу. Вони опубліковані на сайті yasno.com.ua. Ми робимо усе для якісного обслуговування клієнтів навіть у карантин», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько./


Довідка
YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.


Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області

(050) 055 57 11
PR@yasno.com.ua
yasno.com.ua
cid:image005.png@01D59983.D489BDE0
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор