www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Управління соціального захисту інформує
Версія для друку Написати листа

До уваги мешканців Синельниківського району!

Відповідно до Постанови КМУ від 28 жовтня 2020 року №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з 1 березня 2021 року територіальні громади повинні забезпечити прийняття заяв з необхідними документами уповноваженими особами сільської/селищної ради або центру надання адміністративних послуг виключно з формуванням електронної справи.
Заяви з необхідними документами приймаються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надсилання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).
Для покращення доступності та якості надання усіх видів державної соціальної підтримки мешканцям територіальних громад, Міністерство соціальної політики України впровадило програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». Платформа об’єднує в єдиному інформаційному середовищі фронт-офіси прийому документів від населення в громадах з бек-офісом в органі соціального захисту райдержадміністрації, де приймається рішення про надання або відмову у наданні допомоги. Тобто, комплекс скеровує інформацію, необхідну для призначення державної соціальної виплати від мешканців громади, які звертаються за призначенням допомоги до органу соціального захисту населення. На теперішній час підключення до платформи є доступним та безкоштовним.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор