www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Управління соціального захисту населення інформує
Версія для друку Написати листа
ЗВІТ

щодо стану виконання управлінням соціального захисту населення
Синельниківської райдержадміністрації
плану роботи за лютий 2021 року

1. Протягом місяця проводилась робота щодо надання звітності до департаменту соціального захисту населення та фінансового управління, а також оперативної інформації на підприємства, установи, організації; формування та підтримка в актуальному стані електронної бази даних по засобам пересування та реабілітації. Звіти та контрольні документи направлені до департаменту соціального захисту населення, райдержадміністрації та облдержадміністрації у визначені терміни.

2. Проводилась робота щодо підтримки в актуальному стані Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб пільгової категорії населення.

3. Протягом місяця призначено 215 особі державну соціальну допомогу.

4. Зареєстровано 426 чоловік вимушених переселенців зі східних областей України.

5. 2585 домогосподарств користується субсидією на житлово-комунальні послуги та тверде паливо. Всього на обліку перебуває 3292 домогосподарств.

6. Протягом лютого 2021 року проведена перевірка головним спеціалістом щодо цільового використання бюджетних коштів одержувачами усіх видів державних соціальних допоміг: по 40 особовим справ одержувачів допомог та 25 особових справ по субсидії.

7. Протягом лютого 2021 року видано посвідчень багатодітним батькам – 2 шт.; дитини з багатодітної сім’ї – 8, подовжено – 32 шт., видано тимчасових довідок дітям з багатодітних сімей – 0 шт.

8. 04.02.2021 р. проведення комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового паливата пільг за фактичним місцем проживання сім’ї пільговика;

- 23.02.2021 р. проведення засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

- 24.02.2021 р. прийняття участі в колегії райдержадміністрації з питання «Програми зайнятості населення по Синельниківському району 2018-2022 року за 2020 рік.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор