www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Змінився тариф за доставку газу для мешканців Дніпропетровської області
Версія для друку Написати листа
Національна комісія з регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) внесла зміни до другого етапу вирівнювання тарифу за розподіл газу.

Нагадаємо, з січня 2020 року Нацкомісія виділила плату за транспортування газу із загальної платіжки. Один тариф був встановлений на період з 1 січня до 30 червня, а другий – з 1 липня.

На першому етапі змін для мешканців Дніпропетровської області (крім м. Дніпро та м. Кривий Ріг) був встановлений тариф на доставку газу в розмірі 1,248 грн за один метр кубічний на місяць. З липня тарифи на доставку газу мали змінитися і становити 1,5 грн за 1 метр кубічний на місяць Однак, 24 червня, на засідання НКРЕКП були переглянуті тарифи, встановлені для 44 газорозподільних компаній.

Відтак, рішенням Державного регулятора вартість доставки газу для споживачів АТ «Дніпропетровськгаз» з 1 липня становитиме 1,368 грн за один метр кубічний на місяць.

Як порахувати, скільки потрібно заплатити за доставку газу?

Вартість доставки газу розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж так званого «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Тобто людині потрібно порахувати, скільки вона використала газу за цей проміжок часу. Опісля цю суму потрібно помножити на тариф, наприклад — 1,368 грн, й поділити на 12 — кількість місяців.

Наприклад, якщо людина користується газовою плитою й спожила впродовж «газового року» 200 кубічних метрів, виходить такий розрахунок: 200 x 1,104 / 12 = 22,8 грн. Це і є щомісячна сума, яку споживач повинен сплачувати за доставку газу.

Як дізнатися обсяг спожитого газу та сплатити за доставку газу?

Споживачі можуть дізнатися обсяги використаного блакитного палива за «газовий рік» в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua або ж використати аналогічний мобільний додаток.

Крім того, в сервісах компанії можна сплатити за доставку газу швидко та зручно.

Чат-бот 7104.ua — це ще один онлайн-сервіс від АТ «Дніпропетровськгаз», завдяки якому можна миттєво здійснити сплату за доставлене блакитне паливо, передати інформацію з лічильника та завантажити електронну платіжку. Для виконання дії, необхідно увійти у діалог із чат-ботом, обрати «Головне меню», натиснути на команду «Стан» та натиснути на кнопку завантаження. Квитанція буде сформована протягом кількох хвилин та доступна для завантаження.

У клієнтів АТ «Дніпропетровськгаз» більше нема потреби очікувати паперові платіжки, завжди можна завантажити електронну.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор