www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Допомога по частковому безробіттю для фізичних осіб-підприємців!
Версія для друку Написати листа
Зміни до Постанови КМУ від 22.04.2020 р. № 306

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.07.2020 р. № 600 «Деякі питання надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», що набрала чинності 16.07.2020 року, внесено зміни до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (Постанова КМУ від 22.04.2020 р. № 306) (далі - Порядок).
Звертаємо Вашу увагу на наступні зміни:
1. змінено редакцію пункту 3 Порядку, а саме,
Ø розширено перелік осіб, що мають право на отримання допомоги по частковому безробіттю – допомога по частковому безробіттю надається застрахованим особам, зокрема працівникам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини, в тому числі тим, які в період карантину, а також протягом 30 календарних днів після завершення карантину отримують оплату часу простою відповідно до статті 113 КЗпПУ, перебувають у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до пункту 3-1 частини1 ст.25 та ст.26 ЗУ «Про відпустки» (крім осіб, які отримують пенсію);
Ø введено обмеження щодо фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами: допомога по частковому безробіттю на період карантину надається фізичній особі підприємцю, який є застрахованою особою (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримує допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.
Консультацію можна отримати в Синельниківській міськрайонній філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості за телефоном (05663)43614 або за адресою м. Синельникове вул. Центральна, 76.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор