www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
У Петропавлівці, в фокус-хабі центральної бібліотеки, відбулася трансформаційна
Версія для друку Написати листа
У Петропавлівці, в фокус-хабі центральної бібліотеки, відбулася трансформаційна гра в рамках програми справедливої трансформації вугільних регіонів. Участь у грі взяли жителі селища, працівники та депутати селищної ради, приватні підприємці, сільгоспвиробники, шахтарі та журналісти.

Учасники та учасниці обговорювали можливості розвитку громади після того, як закриють шахти. А генерували ідеї розвитку в ході трансформаційної гри.
Учасники та учасниці гри об’єдналися в команди і пропонували свої ідеї, наприклад, що можна створити на базі закритих шахт. Ідей було багато. Команди їх презентували.
Шахтарі та підприємці більше були схильні до будівництва меблевих та швейних фабрик, вирощувати деревину та трави, а представниці медіа та культури склали масштабний план туристичного розвитку. Із шахти, наприклад, запропонували створити інтерактивний музей, де можна буде спуститися під землю та спробувати себе в якості гірника, археолога, пройти квест-кімнати та доторкнутися до незвичайних арт-об`єктів.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор