www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Звернення голови райдержадміністрації Світлани Назарчук з нагоди Дня пам"яті та примирення
Версія для друку Написати листа
Дорогі земляки!

Не так давно ми приєдналися до європейської традиції святкування Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Масштабний військовий конфлікт, який втягнув у себе країни всіх континентів і в якому наші співвітчизники проявили мужність і відвагу.
Ще у вересні 1939 жителі Західної України відчули на собі подих страшної біди і саме тоді сотні українських солдатів вступили в бій з агресором. Вони воювали у складі Червоної армії, радянських партизанських підрозділів, в рядах опору інших європейських країн.
Хочу, щоб в цей день ми вшанували пам'ять тих, кого смертельною хвилею накрила Друга світова, адже війна це, в першу чергу, завжди жертви, а в даному випадку, мільйонні жертви.
Сьогодні ми повинні пам'ятати про військових, партизанів і про мирне населення, які не пережили війну. Вже сьомий рік в нашій країні йде інша війна з ворогом, який замахнувся на територіальну цілісність і незалежність України. Агресор сьогодні застосовує гібридні методи боротьби, бої ведуться тепер не тільки на передовій, але і в інформаційному просторі. Це свідчення того, що простих рішень не буває, дорога ця надскладна, але всі разом ми її пройдемо.
Низько схиляємо голови перед тими, хто поліг на полях бою тієї страшної війни та тими, хто відвойовував перемогу у тилу.


Голова райдержадміністрації Світлана НАЗАРЧУК
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор