www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Співпраця з громадами – в пріоритеті
Версія для друку Написати листа
Голова райдержадміністрації Світлана Назарчук провела зустріч з головами Іларіонівської, Славгородської, Роздорської селищних рад, Раївської, Зайцівської сільських рад. За результатами заходу намічено першочергові кроки співпраці: ремонт доріг та утримання об’єктів соціальної інфраструктури.

«Завжди наголошую на тому, що з об’єднаними територіальними громадами ділити нам нічого», - зазначила очільниця РДА. «Навпаки, задля досягнення позитивних зрушень, виконавча гілка влади на місцях і органи місцевого самоврядування мають бути партнерами».
Слабкою ланкою все ще залишається дорожня інфраструктура. Районна державна адміністрація разом з головами сільських, селищних рад найближчим часом мають визначити перелік доріг, що потребують якнайшвидшого ремонту та направлять цей список до профільного департаменту облдержадміністрації задля можливого включення до переліку доріг, розвиток та утримання яких здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету.
Учасники наради обговорили також забезпечення весняного призову до лав Збройних Сил України, організацію покосу узбіч автомобільних доріг, функціонування малого групового будинку у с.Раївка. Зокрема, стосовно останнього пункту, голова Раївської сільської ради Юрій Мартиненко сказав, що кошти на утримання закладу та забезпечення необхідними меблями відсутні. Одним з виходів із ситуації могла би стати дотація з державного бюджету.
Нагадаємо, що до складу району нині входять 17 об’єднаних територіальних громад та 2 міські: Синельниківська та Першотравенська.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор