www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
У жителів Синельниківського району змінились особові рахунки з електропостачання
Версія для друку Написати листа
У жителів Синельниківського району змінились особові рахунки з електропостачання

Дніпро, 19 березня 2020
У березні жителі Синельниківського району Дніпропетровської області отримають платіжки за електроенергію з новими особовими рахунками. Зміна відбулася автоматично, тому переоформлювати документи та додатково звертатися до електропостачальника YASNO не потрібно. Реквізити для сплати за світло залишаються без змін.
Також для жителів району оновлено Особистий кабінет на сайті yasno.com.ua. Щоб передавати показання лічильника через інтернет та сплачувати рахунки без комісії, необхідно пройти реєстрацію в онлайн-сервісі, вказавши свій новий особовий рахунок. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Дніпропетровській області подбав, щоб кожен клієнт отримав його найбільш зручним способом:
· новий особовий рахунок буде вказаний у платіжках;
· жителям району він надійде через sms, Viber та електронну пошту;
· юридичним клієнтам новий особовий рахунок та унікальний код були надіслані у листі на юридичну адресу підприємства.
У разі виникнення питань щодо реєстрації в Особистому кабінеті клієнти можуть звертатися за телефоном контакт-центру: (056/050/067) 770-11-55, на електронну адресу dp@yasno.com.ua, в особисті повідомлення на сторінці Facebook @yasno.dp.

«Зміна особових рахунків та оновлення Особистого кабінету відбулись у зв’язку з впровадженням нової облікової бази клієнтів. Це дозволить нам у подальшому розвивати можливості онлайн-сервісу та робити обслуговування більш комфортним. Крім реєстрації на сайті, більше жодних додаткових дій з боку клієнтів не потребується», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.

Довідка
YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області

(050) 055 57 11
PR@yasno.com.ua
yasno.com.ua
cid:image005.png@01D59983.D489BDE0
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор