www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 7 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Позачергове засідання комісії
Версія для друку Написати листа
14 липня під головуванням голови райдержадміністрації Світлани Назарчук відбулось позачергове засідання Синельниківської районної комісії з питань ТЕБ та НС.

У заході взяв участь Сергій Бедрань, начальник Синельниківського районного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
На чергу денну винесено одне питання: Про ситуацію, що склалася на території Брагинівської сільської ради внаслідок буревію та шквального вітру та вжиття заходів з ліквідації наслідків небезпечної події на об’єктах громади, пов’язаної з несприятливими погодними умовами.
Голова Синельниківської районної комісії з питань ТЕБ та НС Світлана Назарчук повідомила про ситуацію, що склалася в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Брагинівської сільської ради, де внаслідок несприятливих погодних умов - буревію та шквального вітру - пошкоджено дах будівлі. Площа руйнування покрівлі становить орієнтовно 59 відсотків. Ці обставини можуть призвести до загибелі дітей. Виходячи з цього, необхідне невідкладне проведення аварійно-відновлювальних робіт для ліквідації наслідків небезпечної події, що може призвести до травмування або загибелі дітей.
За результатами доповідей, з урахуванням обговорення та з метою ліквідації наслідків небезпечної події, комісія вирішила: звернутися до облдержадміністрації щодо виділення з регіонального матеріального резерву триста п’ятдесят три листа шиферу 8-волнового.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор