www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Пройшов традиційний семінар
Версія для друку Написати листа
У ТОВ «Науково-виробничій агрокорпорації «Степова» пройшов традиційний науково-практичний семінар по технології вирощування та сортовому складу хлібних культур. Зокрема, в НВАК «Степова», де мені довелося побувати, до всіх присутніх звернулася Любов Геннадіївна Максимова, директорка Синельниківської селекційно-дослідної станції Інституту зернового господарства НААН України, яка подякувала усім, хто співпрацює з їхнім насіннєвим підприємством, котре добре знають у Харківській, Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Дніпропетровській областях крупні холдинги з посівними площами від 40 до 200 тисяч гектарів нашого родючого українського чорнозему.

Л.Г.Максимова підкреслила, що корпорація вирощує високоякісне насіння озимої пшениці селекційно-генетичного інституту НААН України у м. Одесі та Миронівського інституту пшениці імені Ремесла. Генеральний директор підприємства Людмила Георгіївна Попова сказала так: "Ми пишаємось нашим насіннєвим заводом через унікальний режим доробки усіх зернових культур при жорсткому контролы за стовідсотково високу якість насіння». Головний агроном корпорації «Степова», в яку входять п’ять підприємств (ТОВ НВАК «Степова», ТОВ «ССДС - 2000», ТОВ «НДІ Агробізнесу», ТОВ «Агроцентр «Раївський») Віктор Григорович Пономаренко назвав конкретно земельний банк господарства, тобто, на 10,5 тисячах гектарів (а всього в обробітку майже 13,0 тисяч гектарів), з яких на 3,0 тисячах гектарів вирощується насіннєвий матеріал високопродуктивних сортів озимої пшениці при суворому дотриманні сучасних технологій по підготовці ґрунту та догляду за посівами. Учасникам семінару було продемонстровано чотири пшеничних поля суперелітних сортів одеської та миронівської селекцій. Які, на думку Любов Генадіївни Макстмової, показують урожайність 50-55 ц/га.
Від усього побаченого і почутого напрошується реальний висновок, що не все так погано в нашому домі - державі Україні, якщо є такі професійні колективи, як ТОВ «Науково-виробнича агрокорпорація Степова» створена багато років назад геніальною людиною, її президентом - Леонідом Михайловичем Рисіним, який тепер довірив продовжити свою добру справу, можна сказати історичну, своєму старшому синові Артуру Леонідовичу Рисіну.

Начальник відділу економічного
та агропромислового розвитку
райдержадміністрації

Валерій НЕЦИК


   
 Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор