www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Як відстрочити кредит в умовах карантину
Версія для друку Написати листа
Запитуєте? Добрий день! Незабаром необхідно вносити черговий платіж за кредит на пральну машину, однак, зовсім нічим, бо на час карантину перебуваю у відпустці "за свій рахунок". Що робити? Чи можна відстрочити платіж?
Відповідаємо На період карантину в Україні діють "кредитні канікули", що передбачають відстрочення платежів за кредитом.
Кредитні канікули – це не списання боргів, а відстрочення їх сплати у часі.
Хто може скористатись "кредитними канікулами"? позичальники, які справно сплачували кредити до 01.03.2020 року; громадяни та бізнес, які мають фінансові труднощі через карантин (всі, хто повністю або частково втратив дохід та роботу).
Яким чином відбувається відстрочення кредиту?Національним банком України рекомендовано банкам пропонувати своїм клієнтам наступне: звільнення від повернення основної суми кредиту на час карантину, при цьому нараховуючи і стягуючи відсотки; звільнення і від відсотків, і від основної суми кредиту (відсотки будуть нараховуватись, але стягуватись будуть після завершення карантину); реструктуризація кредиту на тривалішій термін (наприклад, кредит, який Ви повинні були сплатити за 6 місяців, перерахують на 12 місяців, що допоможе скоротити щомісячну суму).
Як оформити "кредитні канікули"?Для того, аби оформити відстрочення за кредитом, Вам необхідно звернутись із заявою про реструктуризацію кредитної заборгованості, додавши до неї документи, які підтверджують втрату доходу.
До кого звернутись, аби допомогли скласти заяву про відстрочення кредиту?Зверніться до Дніпровського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: зателефонуйте до Центру за номером + 38 (098) 044 2995; напишіть на адресу електронної пошти Центру - local.dnipro@legalaid.dp.ua; поставте свої питання у ФБ - https://www.facebook.com/dnipro3.dnipro/; поставте питання у Telegram або Viber: + 38 (066) 224 6031
--
З повагою,
Дніпровський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
тел.: + 38 (098) 044 29 95

...
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор