www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Питання сплати податків та екологічної безпеки сьогодні обговорили у Зайцівській сільській раді
Версія для друку Написати листа

На базі Кислянського будинку культури відбулася нарада за участю представників райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голів фермерських господарств району. Пріоритетні теми для обговорення – сплата одноосібниками податків та ліквідація стихійного сміттєзвалища.
Голова Зайцівської сільської ради Володимир Хорішко презентував присутнім аналіз доходної та видаткової частин місцевого бюджету. «На жаль, у 2020 році недоотримано коштів від сплати податків одноосібників», - зазначив очільник громади».
Нагальною знов стала проблема ліквідації стихійного сміттєзвалища: невідомі скидають відходи тварин, що несе колосальну небезпеку. Це вже не перший подібний випадок: у квітні такий смітник вже було ліквідовано, але особи, що вчиняють подібне діяння, знайшли інше місце для викидів. До вирішення проблеми підключилося і Головне управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області – в.о. начальника державного органу Святослав Літошко також був присутній на зібранні.
Під час засідання обговорили і хід проведення операції «Урожай».

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор