www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Робота зі зверненнями громадян
Версія для друку Написати листа
Райдержадміністрація постійно взаємодіє з виконкомами сільських та селищних рад з питання розгляду звернень громадян.

Проблемні питання, що неможливо вирішити терміново та потребують вкладання значних коштів, в межах норм чинного законодавства включаються до проєктів програм соціально – економічного та культурного розвитку Синельниківського району.
Керівництвом райдержадміністрації розглянуті звернення громадян, які надійшли на адресу ДУ “Урядовий контактний центр” та на адресу “Гарячої лінії голови облдержадміністрації”. В цілому за січень 2021 року через вказані державні установи надійшло 34 звернення. З них контрольних – 34; всього порушено - 34 питання. За ознакою надходження: первинних – 31, повторних – 3; за суб’єктом: індивідуальних – 34; за видом звернень: заяв – 25, скарг - 9; за типом: письмових по електронній пошті – 34; за статтю: жіноча – 27, чоловіча – 7; за соціальним станом: пенсіонер – 3, робітник – 4, військовослужбовець – 1, підприємець – 1, працівник бюджетної сфери – 1, не визначено – 10, не надано – 11, інші – 3; за категорією: багатодітна сім’я – 2, особа з інвалідністю ІІ групи – 1, учасник війни – 1, не визначено – 14, не надано – 15, інші – 1.
Статистичний аналіз звернень громадян показав, що протягом січня місяця до райдержадміністрації надійшло:
7 – з питань аграрної політики і земельних відносин;
1 – з питань транспорту і зв'язку;
4 – з питань соціального захисту;
7 – з питань охорони здоров’я;
11 – з питань комунального господарства;
1 – з питань житлової політики;
2 – з питань освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності;
1 – з питань діяльності органів місцевого самоврядування.
Із загальної кількості звернень, які надійшли до райдержадміністрації у січні 2021 року, роз’яснено відповідно до чинного законодавства 21 звернення. На виконанні знаходяться 13 звернень.
Усі звернення, що надходили від громадян до райдержадміністрації, зареєстровані, доведені до керівництва та направлені на виконання посадовим особам управлінь, відділів та секторів Синельниківської райдержадміністрації.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор