www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Участь в онлайн-нараді
Версія для друку Написати листа
Оповіщення населення, підприємств, установ та організацій є найважливішим завданням органів місцевої влади при виникненні або загрози виникнення надзвичайної ситуації

З цього приводу в райдержадміністрації відбулась онлайн-нарада з головами сільських, селищних рад району з питання організації заходів цивільного захисту населення на території територіальних громад району, у якій взяла участь голова райдержадміністрації Світлана Назарчук.
На нараді також були присутні: начальник відділу цивільного захисту Синельниківського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Ігор Репетько та начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олександр Пятецький.

У ході наради прозвучало, що на сьогоднішній день як в районі так і в Україні відсутня надійна система оповіщення та інформування населення про надзвичайні ситуації.
На даний момент оповіщення населення за допомогою мобільних засобів оповіщення: сирен та гучномовців, встановлених на дах автомобіля є найдешевшим способом оповіщення.
Також для забезпечення оперативного інформування райдержадміністрації необхідно здійснити заходи щодо централізованої передачі сигналу за допомогою прокладки оптоволоконного кабелю.
Своєчасне проведення евакуаційних заходів одне з найголовніших завдань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Головним при плануванні заходів з евакуації є створення її органів. На сьогодні комісії не створені у Покровській та Петропавлівській селищних та Українській сільській раді.
Збірні пункти евакуації створені у Васильківській, Дубовиківській, Зайцівській, Іларіонівській, Маломихайлівській, Новопавлівській, Покровській, Раївській, Славгородській, Українській сільських, селищних радах.
Приймальні пункти евакуації створені тільки в Межівській, Покровській, Раївській, Українській та Роздорській сільських, селищних радах.
Місця розміщення евакуйованого населення створені на території Васильківської, Дубовиківської, Зайцівської, Іларіонівської, Маломихайлівської, Української та Роздорськкої сільських, селищних рад.
Створення комісії з питань евакуації, збірних та приймальних пунктів не потребує додаткових фінансових чи матеріальних витрат, тому пропоную на протязі двох тижнів створити відповідні органи з евакуації. Ми готові надати відповідні консультації з приводу створення органів з евакуації: функціональних обов’язків, положення, розрахунки та інше. Просимо повідомити райдержадміністрацію письмово, відповідний запит ми направимо.
Під час розгляду питання щодо розбудови системи оповіщення на території Синельниківського району головам сільських, селищних рад рекомендовано:

   Невідкладно надавати інформацію до райдержадміністрації щодо виникнення небезпечних подій (нещасних випадків) чи надзвичайних ситуацій;

   у термін до 24 липня розглянути питання щодо розбудови мобільної системи оповіщення на підпорядкованій території;
   у термін до 24 липня затвердити план-схему оповіщення населення у разі виникнення або загрозі виникнення надзвичайних ситуацій;
   відповідно до схеми оповіщення розглянути питання на сесії сільських та селищних рад щодо фінансування заходів з розбудови системи оповіщення;

   протягом серпня закупити прилади та засоби оповіщення відповідно до Плану-схеми оповіщення відповідної сільської або селищної ради

   Також у ході заходу представникам органів місцевого самоврядування надано рекомендації щодо:
   термінового затвердження переліку збірних пунктів евакуації та приймальних пунктів евакуації;
затвердження складу комісії з питань евакуації;

затвердження місця розміщення евакуйованого населення;

А також розпочати роботу над розробкою плану евакуації.
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор