www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
ПРОЄКТ "ГРУПИ САМОДОПОМОГИ: РАЗОМ – МІЦНІШЕ!"
Версія для друку Написати листа
Всеукраїнська громадська організація "Об`єднання дружин і матерів бійців учасників АТО" розпочала проект "Групи самодопомоги: Разом – міцніше!" за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.

Мета проекту: посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпровській областях.

В рамках проєкту "Групи самодопомоги: Разом – міцніше!":
буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану;
жінки візьмуть участь у дводенному семінарі у м.Київ з тематики допомоги "рівний рівному", методик захисту прав та методик співпраці з органами місцевого самоврядування;
за результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп;
сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.


Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту , адже мобілізуватиме і гуртуватиме жінок зазначених категорій, сприятиме покращанню зв`язків в середині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішенні проблемних питань та захисті прав як одна одної, так і вразливих груп населення.

Реєстрація та участь у проекті за посиланням: https://cutt.1y/tdOVObO
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор