www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Шановні клієнти державної служби зайнятості!
Версія для друку Написати листа
Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Повідомляємо, що з 10 серпня 2020 року відновлюється особистий прийом клієнтів Дніпропетровської обласної служби зайнятості безпосередньо у приміщенні Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського ОЦЗ.
Прийом здійснюється обов’язково із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.
Тим, хто планує особисто відвідувати структурні підрозділи обласної служби зайнятості, необхідно знати:
- відвідувачі допускатимуться до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці ;
- очікування відбуватиметься ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м);
- при вході до приміщення необхідно зробити дезінфекцію рук (у спеціально організованому для цього місці);
- для клієнтів, які мають намір вперше особисто звернутись до служби зайнятості, до відновлення роботи сервісу «електронна черга», необхідно скористатись послугами фахівця центру зайнятості і забронювати дату та час прийому;
- на період дії карантину залишаються діючими дистанційні способи подання документів для реєстрації в службі зайнятості: через онлайн-портал державних послуг «Дія» ; засобами електронного зв’язку та через скриньку для прийому кореспонденції.
ВАЖЛИВО:
Для клієнтів, які вже зареєстровані у службі зайнятості, прийом здійснюватиметься виключно за запрошенням кар’єрного радника з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами.
Безробітним особам, які були зареєстровані дистанційно під час карантину, при особистому відвідуванні необхідно обов’язково надати оригінали своїх документів.
-Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефоном Синельниківської міськрайонної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості: (05663) 42526, (05663)44277

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор