www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Кущова нарада з головами ОТГ
Версія для друку Написати листа
Під головуванням голови райдержадміністрації Світлани НАЗАРЧУК відбулась кущова нарада з головами сільських, селищних рад, головними лікарями ЦПМСД Синельниківського району.

Під час наради обговорювались питання стану проведення вакцинації в районі. Світлана Григорівна наголосила про першочергову необхідність вакцинувати працівників установ, організацій, які надають послуги та ведуть прийом громадян.
Розглянуто питання щодо використання субвенції на придбання житла дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування та осіб з їх числа.
Серед питань, що стояли на черзі денній були і освітянські питання. Наразі пріоритетними заходами з реформування шкільного харчування є: оновлення застарілої нормативної бази, вирішення проблеми якості та безпечності харчових продуктів, покращення ресурсного забезпечення шкіл, формування культури здорового харчування. Очільниця району повідомила про існування кредиторської заборгованості по виплаті заробітної плати працівникам закладів освіти, які фінансуються за рахунок місцевих бюджетів. Також проінформувала про проєкт "Нова українська школа" і трансформацію мережі закладів загальної середньої освіти Дніпропетровської області.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор