www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Робота із зверненнями громадян
Версія для друку Написати листа
ЗВІТ

Синельниківської районної державної адміністрації
про виконану роботу зі зверненнями громадян
у лютому 2021 року

На виконання Указу Президента України від 07.02.08 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, Закону України від 02.10.1996 № 393/96-ВР “Про звернення громадян” робота райдержадміністрації була спрямована на створення необхідних умов для реалізації конституційного права громадян на звернення, передбаченого статтею 40 Конституції України.
В управліннях, відділах та секторах райдержадміністрації налагоджено роботу із зверненнями громадян відповідно до вимог чинного законодавства: ведеться реєстрація, приймаються заходи щодо вирішення проблемних питань та надаються відповіді у встановлений Законом України “Про звернення громадян” термін. Райдержадміністрація постійно взаємодіє з виконкомами сільських та селищних рад по розгляду звернень громадян. Робота із зверненнями громадян аналізується, окремі питання вирішуються на засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.
Проблемні питання, що неможливо вирішити терміново та потребують вкладенню значних коштів, в межах норм чинного законодавства включаються до проєктів програм соціально – економічного та культурного розвитку Синельниківського району.
Керівництвом райдержадміністрації розглянуті звернення громадян, які надійшли на адресу ДУ “Урядовий контактний центр” та на адресу “Гарячої лінії голови облдержадміністрації”. В цілому за лютий 2021 року через вказані державні установи надійшло 53 звернення. З них контрольних – 53; всього порушено - 53 питання. За ознакою надходження: первинних – 47, повторних – 6; за суб’єктом: індивідуальних – 53; за видом звернень: заяв –46, скарг - 7; за типом: письмових по електронній пошті – 53; за статтю: жіноча – 30, чоловіча – 23; за соціальним станом: пенсіонер – 3, робітник – 4, підприємець – 2, селянин – 1, працівник бюджетної сфери – 6, учень/студент – 2, не визначено – 28, не надано – 4, інші – 3; за категорією: багатодітна сім’я – 3, особа з інвалідністю ІІ групи – 1, особа з інвалідністю ІІІ групи – 2, одинока мати – 2, не визначено – 40, не надано – 4, інші – 1.
Статистичний аналіз звернень громадян показав, що протягом лютого місяця до райдержадміністрації надійшло:
3 – з питань аграрної політики і земельних відносин;
2 – з питань транспорту і зв'язку;
7 – з питань соціального захисту;
3 – з питань охорони здоров’я;
10 – з питань комунального господарства;
13 – з питань освіти, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності;
2 – з питань екології та природних ресурсів;
3 – з питань сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту;
1 – з питань праці і заробітної плати;
7 – з питань діяльності органів місцевого самоврядування;
2 – з інших питань.
Із загальної кількості звернень, які надійшли до райдержадміністрації у лютому 2021 року, роз’яснено відповідно до чинного законодавства 43 звернення. На виконанні знаходяться 10 звернень.
Усі звернення, що надходили від громадян до райдержадміністрації, зареєстровані, доведені до керівництва та направлені на виконання посадовим особам управлінь, відділів та секторів Синельниківської райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор