www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Е-пенсія» - признач пенсію «в один дотик
Версія для друку Написати листа
«Е-пенсія» - признач пенсію «в один дотик»

В Пенсійному фонді України існує модель звернення громадян за призначенням пенсії «в один дотик» через веб-портал електронних послуг Фонду.
Даний сервіс передбачає:
- надання документів для призначення пенсії дистанційно в електронному вигляді (заява та копії документів, засвідчені електронним підписом);
- після ухвалення рішення про призначення пенсії повідомлення про необхідність звернення до сервісного центру за отриманням пенсійного посвідчення.
Сервіс призначення пенсії в "один дотик" є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі ("Е-ПЕНСІЯ"), що реалізується Пенсійним фондом України і включає заходи з переведення в електронну форму надання послуг та організації обміну даними з державними реєстрами для зменшення паперового документообігу при наданні послуг.
Така система спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг, не виходячи з дому.
Довідково: на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України працює низка сервісів для пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників. Це, зокрема:
· налаштування послуги безкоштовного СМС- інформування (щодо
· призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та
· страхового стажу особи);
· отримання довідок, достовірність яких підтверджується QR-кодом (про розмір
· сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із реєстру застрахованих осіб, довідка про розмір пенсії);
· отримання застрахованими особами через особистий кабінет інформації про
· страховий стаж та щомісячні відрахування єдиного соціального | внеску
· роботодавцем;
· кабінет страхувальника, через який можна отримати інформацію стосовно
· сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу, а також електронні «Довідки про трудовий та страховий стаж» працівників для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності.

                Заступник начальника Синельниківського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області
                М. СЕМЕЛЯК
                Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор