www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Енергоофіс електропостачальника YASNO у Синельниково відновлює очний прийом клієнтів за новою адресою
Версія для друку Написати листа
Енергоофіс електропостачальника YASNO у Синельниково відновлює очний прийом клієнтів за новою адресою

Синельникове, 16 червня 2020
Оновлений енергоофіс YASNO відтепер обслуговує клієнтів на вул. Каштанова, 32. У період послаблення карантину спеціалісти електропостачальника здійснюють очний прийом клієнтів за попередньою реєстрацією.
Попередньо записатися на візит до енергоофісу YASNO клієнти можуть по телефонам: 067-554-68-80; 067-554-68-79; 050-465-53-05; 050-309-08-15 для приватних клієнтів, 067-554-68-79; 050-465-53-28 для юридичних клієнтів.
Піклуючись про безпеку і комфорт клієнтів постачальник закликає дотримуватись правил під час перебування в енергоофісі:
· вхід у приміщення лише у масках або респіраторах;
· не більше одного відвідувача на 10 м2 зали;
· відстань між відвідувачами під час очікування зовні не менше 1,5 м.

Після оновлення в енергоофісі YASNO з’явилися: зона продажів товарів та послуг з енергоефективності, термінали самообслуговування для передачі показань лічильника, зона експрес-обслуговування, де можна вирішити типові питання без очікування, дитячий куточок, зона обслуговування приватних клієнтів та підприємств.

«Більшість питань з електропостачання можна вирішити через дистанційні сервіси YASNO: Особистий кабінет, чат-бот у Viber, контакт-центр, сторінку у Facebook. Звертатися особисто до енергоофісів доречно лише у випадках, що потребують оформлення паперових документів», - сказав директор YASNO у Дніпропетровській області Юрій Федько.
Нагадуємо, що з питань якості та надійності електропостачання, стабільності напруги, усунення аварій у мережі, встановлення електролічильників та фіксації їх показань, підключення/відключення від мережі клієнтам слід звертатись до свого оператора системи розподілу.

Довідка
YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO
у Дніпропетровській області
(050) 055 57 11
PR@yasno.com.ua
yasno.com.ua
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор