www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Коли вводиться ринок землі в Україні, та хто зможе набути у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення
Версія для друку Написати листа
До відділу «Синельниківське бюро правової допомоги» звертаються громадяни з питанням, коли вводиться ринок землі в Україні, та хто зможе набути у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

Роз′яснення надає головний спеціаліст відділу «Синельниківське бюро правової допомоги» Дніпровського місцевого центру з надання БВПД Ніна Кулініч:
31 березня 2020 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», який 28 квітня 2020 року був підписаний Президентом України, відповідно до якого з 01 липня 2021 року вводиться ринок землі в Україні.
Можливість придбання земельних ділянок у власність буде проводитись поетапно.
З 01 липня 2021 року набудуть право придбати земельні ділянки сільськогосподарського призначення, фізичні особи – громадяни України, площею не більше 100 гектарів.
З 01 січня 2024 року громадяни і юридичні особи України, створені і зареєстровані за законодавством України, учасниками (акціонерами, членами) яких є лише громадяни України та/або держава, та/або територіальні громади зможуть набувати у власність землі сільськогосподарського призначення площею до 10 тисяч гектар.
Взагалі придбати земельні ділянки з таким цільовим призначенням зможуть:
- громадяни України;
- держава;
- територіальні громади,
В тому числі, право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення може також набуватися банками лише в порядку звернення стягнення на них як на предмет застави. Такі земельні ділянки мають бути відчужені банками на земельних торгах протягом двох років з дня набуття права власності.

Більш детальну інформацію щодо отримання земельних ділянок у власність ви можете отримати безоплатно звернувшись до відділу «Синельниківське бюро правової допомоги» яке знаходиться за адресою: м.Синельникове, вул.Богми, 4а, ( будівля Укрпошти) тел. (095) 502-83-30,
Також правову консультацію можна отримати за безкоштовним номером 0 800 213 103.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор