www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 1 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Інформація щодо виконання заходу “Урожайˮ на території Синельниківського району
Версія для друку Написати листа

Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 травня 2021 року № Р-192/0/115-21 “Про створення робочої групи для опрацювання та комплексного вирішення питань у сфері незаконного використання земель та організації заходу “Урожай” на території району та Положення про неї” робочою групою проводилась перевірка стану використання земель сільськогосподарського призначення на території району для вжиття додаткових заходів щодо незаконного використання земель державної власності, недопущення порушень норм земельного, податкового законодавства, детінізації трудових відносин в аграрному секторі та не декларування доходів громадян.
З метою ефективності діяльність робочої групи базується на тісній взаємодії з органами місцевого самоврядування та іншими профільними органами з питань здійснення перевірок.
Згідно із затвердженими заходами були проведені перевірки в Раївській, Великомихайлівській, Роздорській, Межівській та Покровській об’єднаних територіальних громадах. В ході перевірки виявлені порушення по нецільовому використанню земельних ділянок та використання земельних ділянок без кадастрових номерів, про що було складено відповідні акти та направлено до департаменту економіки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та до органів прокуратури.
В цілому завдання, визначені робочою групою для опрацювання та комплексного вирішення питань у сфері незаконного використання земель та організації проведення заходу “Урожай” на території Синельниківського району виконуються згідно із затвердженим планом.
Усі письмові звернення щодо порушень у сфері земельного законодавства, що надходять до райдержадміністрації, розглядаються та перевіряються фахівцями в межах повноважень.Перший заступник
голови райдержадміністрації,
голова робочої групи Тетяна ЗАВАЛІЙ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор