www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
До уваги керівників аграрних підприємств району!
Версія для друку Написати листа
По землях району проходить одна магістральна повітряна лінія електропередачі (ПЛ) напругою 750кВ Донбаська-Запорізька та три магістральні повітряні лінії електропередачі напругою 330кВ: Запорізька750 – Дніпровська (Л231), Придніпровська ТЕС – Павлоградська (Л234), Павлоградська – Білицька (Л236), які входять в Об’єднану енергетичну систему України.

Звертаємо вашу увагу на безумовне виконання «Правил охорони електричних мереж», «Закону України про землі енергетики і правового режиму спеціальних зон енергетичних об’єктів», Указу Президента України від 24.12.2019р. № 948/2019р. «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні» в частині заборони розведення відкритого вогню і недопущення відключення високовольтних ліній на низові пожежі та на розкрадання металевих елементів з опор вищезгаданих ліній і робіт із застосуванням великогабаритних механізмів під приводами та в охоронних зонах ПЛ.
З причин низових пожеж відбувається перекриття іонізованого повітряного проміжку між дротом і землею і автоматичне відключення високовольтних ліній.
При цьому порушується електропостачання або повністю знеструмлюються на тривалий час великі промислові споживачі електроенергії Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей.
Враховуючи економічну ситуацію в Україні і нинішні погодні умови, подібні аварійні відключення надалі можуть привести до серйозних технологічних порушень в роботі Об’єднаної енергетичної системи України і викликати значних втрат на відновлення нормального режиму роботи.
Просимо вас максимально дотримуватися протипожежної дисципліни на увесь весняно-літній період, а також нагадуємо про особисту відповідальність землекористувачів за відключення високовольтних ліній допущені з їх вини (стаття 77-1 Кодексу України «Про адміністративні положення»):
- не допускати спалювання бур’янів, очерету, стерні і соломи під дротами та в охоронних зонах високовольтних ліній в будь-який період року;
- проведення прибирання соломи і оранки земель в дводенний термін після збирання врожаю;
- повідомляти правоохоронні органи факти про осіб, які допускають крадіжки металевих елементів опор та проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів електроенергетичного комплексу;
- при роботах із застосуванням сільськогосподарських машин і механізмів заборонити наближення до дротів для ПЛ 330 кВ на відстань ближче 3,5 метрів, для ПЛ 750 кВ відстань ближче 6,0 метрів. Роботи з використанням великогабаритної техніки та кранів виконувати при узгодженні з Дніпропетровським регіональним експлуатаційним центром.;

Висловлюємо надію на розуміння та підтримку в даному питанні.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор