www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 17 серпня 2022 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Розпорядження голови райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

СИНЕЛЬНИКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації

07.05.2020 м. Синельникове № Р-96/0/115-18

ЗАРЕЄСТРОВАНО В
Південно-Східне міжрегіональне
управління Міністерства юстиції (м.Дніпро)
14 травня 2020 року №73/73


Про затвердження нормативів
доходів громадян від земельних ділянок,
наданих для ведення особистого селянського
господарства, городництва (садівництва), сінокосіння
та випасання худоби, у разі призначення всіх видів
соціальної допомоги на 2020 рік

Керуючись статтею 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14 травня 1999 року № 822 “Про вдосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового (рідкого) палива” (із змінами), від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та
рідкого пічного побутового палива” (із змінами), від 23 березня 1995 року № 213 “Про Методику нормативної грошової оцінки земель населених пунктів” (із змінами), указу Президента України від 02 лютого 2002 року № 92/2002 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту селян – власників земельних ділянок та земельних часток (паїв)” (із змінами) та наказу Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15 листопада 2001 року № 486/202/524/455/3370 “Про затвердження Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 07 лютого 2002 року за № 112/6400 (із змінами), з метою ефективного використання субвенцій за рахунок коштів державного бюджету, уніфікації та врахування доходів від землекористування під час визначення сукупного доходу сімей у разі призначення всіх видів соціальної допомоги:

1. Затвердити нормативи доходів громадян від земельних ділянок, наданих для ведення особистого селянського господарства, городництва (садівництва), сінокосіння та випасання худоби, у разі призначення всіх видів соціальної допомоги на 2020 рік, що додаються.

2. Встановити терміни періоду:
випасання худоби – з 14 травня 2020 року по 15 жовтня 2020 року;
стійлове утримання худоби – з 16 жовтня 2020 року по 31 грудня
2020 року.


3. Нормативи доходів громадян від земельних ділянок, наданих для ведення особистого селянського господарства, городництва (садівництва), сінокосіння та випасання худоби підлягають затвердженню на наступні роки у разі зміни коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення.

4. Управлінню соціального захисту населення Синельниківської районної державної адміністрації використовувати затверджені цим розпорядженням нормативи при призначенні всіх видів державної соціальної допомоги на 2020 рік.

5. Начальнику управління соціального захисту населення Синельниківської районної державної адміністрації забезпечити подання у встановленому законом порядку цього розпорядження на державну реєстрацію до Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро).

6. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування в друкованих засобах масової інформації.

7. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення Синельниківської районної державної адміністрації, контроль – на заступника голови Синельниківської районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.
  Голова райдержадміністрації Станіслав ТКАЧОВ

                   ЗАТВЕРДЖЕНО
                   Розпорядження голови
                   Синельниківської районної державної адміністрації
                   07.05.2020 №Р-96/0/115-20

  НОРМАТИВИ
  доходів громадян від земельних ділянок, наданих для ведення особистого селянського господарства, городництва (садівництва), сінокосіння та випасання худоби, у разі призначення всіх видів соціальної допомоги на 2020 рік

  Норматив доходу громадян від земельної ділянки, наданої для випасання худоби за одну соту гектара складає – 1,60 гривень.
  Норматив доходу громадян від земельної ділянки, наданої для сінокосіння на одну соту гектара становить – 1,99 гривень.
  Норматив доходу громадян від земельної ділянки, наданої для городництва (садівництва) становить:
  для сільської місцевості – 0,47 гривень;
  у містах та селищах міського типу – 0,86 гривень.
  Норматив доходу громадян від земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства становить – 0,78 гривень.

  Начальник управління
  соціального захисту населення
  Синельниківської районної
  державної адміністрації Ганна ЛАПТЄВА

  Версія для друку Написати листа

  Про цей сайт | Запитання | Адміністратор