www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Ситуацію з розповсюдженням COVID-19 обговорили під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій
Версія для друку Написати листа
Сьогодні на території району намітилася тенденція до зростання кількості недужих на COVID-19. До того ж, невтішна статистика щодо летальних випадків: за 2020 рік хворобу не подолали 34 недужих, а за 3 місяці цього року зареєстровано 18 смертей, викликаних ускладненнями від коронавірусу. Саме це питання, а також аспекти протипожежних заходів були винесені на розгляд комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації.

«Проблема коронавірусу – складна і потребує системного вирішення та спільних зусиль медиків, влади та громадян», - розпочинаючи роботу комісії, зазначила голова райдержадміністрації Світлана Назарчук. «Дотримання карантинних обмежень і вакцинація – основи, що допоможуть стримати COVID-19».
За словами начальника спільної медичної територіальної спеціалізованої служби цивільного захисту ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ у м.Синельникове та Синельниківському районі Олени Сачко, показник позитивних ПЛР тестувань складає 34 % на 100 тис.населення при допустимих 20%. Що ж стосується вакцинації, то станом на 12 квітня використано 460 доз вакцини, отримано ж всього доз препарату CoviShield 590. Цього тижня мають розпочати свою роботу мобільні бригади вакцинації населення.
Під час засідання головний лікар КНП «Синельниківська центральна міська лікарня» Синельниківської міської ради Петро Довгань сказав, що медичний заклад нині відчуває кадровий «голод». «На 70 ліжок прпадає 4 медсестри. Звичайно, лікарі, середній та молодший персонал працюють на межі власних моральних та фізичних сил».
Обговорили також питання технічного стану пожежних гідрантів на території сільських, селищних рад.
За результатами роботи комісії було прийнято рішення рекомендувати головам сільських, селищних рад провести інформаційну кампанію щодо вакцинації, більш жорстоко дотримання карантинних обмежень та роглянути можливість придбання пожежних гідрантів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор