www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Надання відпустки жінкам , які усиновили дитину.
Версія для друку Написати листа
До Синельниківського бюро правової допомоги звернулась громадянка України, яка дізналась про можливість отримання безоплатної правової допомоги через рекомендацію іншої особи. Вона звернулась за отриманням консультації щодо надання відпустки жінкам, які усиновили дитину.

Також законодавчими нормами захищаються права жінок, які усиновили дитину (дітей). Жінкам, які усиновили новонароджених дітей безпосередньо з пологового будинку, надається оплачувана відпустка з дня усиновлення тривалістю 56 календарних днів (при усиновленні двох і більше дітей ця відпустка складає 70 календарних днів). Жінкам, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, старше трьох років, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних днів (70 календарних днів – при усиновленні двох і більше дітей) без урахування святкових і неробочих днів. Відпустка надається після набрання законної сили рішенням про усиновлення дитини.

Щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів надається: жінці, яка працює і має двох чи більше дітей віком до 15 років, дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку. За наявності декількох підстав для надання цього виду відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.

При виникненні правових проблем звертайтесь за юридичною консультацією до Синельниківського бюро правової допомоги за адресою: м. Синельникове, вул. Богми, 4-а. Контактні телефони: 4-14-35; 095- 502- 83 -30, e-mail: synelnikivske@legalaid.dp.ua.

Головний спеціаліст
«Синельниківське бюро правової допомоги»
Ніна Кулініч
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор