www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 2 лютого 2023 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Яскравий та комфортний: у Петропавлівці відремонтували дитячий садок
Версія для друку Написати листа
У Петропавлівці веселковими кольорами заграв дитячий садочок «Барвінок». Будівлю дитячого закладу утеплили, що вирішило багаторічну проблему з низькою температурою в групах.

Утеплення дитячого садочка розпочали у січні цього року. Проєкт був виготовлений та підписаний ще попереднім головою Сергієм Войнович. На утеплення будівлі виділили 1 млн 200 тис. грн. У зв’язку з погодними умовами ремонт трішки затягнувся, продовжили ремонтні роботи, як потепліло. Утеплили будівлю мінеральною ватою, поштукатурили і вкрили фасадною крихтою.

«Результат утеплення будівлі ми відчули вже цієї зими, у групах значно тепліше. Ззовні наш садочок заграв яскравими фарбами. У закладі замінено вінка на енергозберігаючі, а 2019 року перекрили частину даху, яка протікала, розповідає Оксана Бобилєва,завідувачка закладу

Педагогічний колектив у «Барвінку» згуртований: працює 10 працівників – вихователі, музичний керівник. На базі садочку працює два гуртка: «Кольорові долоньки» і гурток англійської мови. Сама завідуюча працює в садочку практичним психологом.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор