www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 20 вересня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
На Дніпропетровщині завершуємо зводити дитячий садочок за унікальним для України проектом - Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
В Обухівці Дніпровського району «з нуля» зводять сучасний дошкільний заклад. Такий садочок в Україні перший, адже він – за оригінальним «шведським» проектом. Будівля яскрава, із великими вікнами та сонячними батареями. Нині роботи вже завершуються, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«За три роки створили на Дніпропетровщині понад 4,3 тис нових місць у дитячих садочках. Продовжуємо програму Президента України Петра Порошенка з розвитку дошкільної освіти й у 2018-му, - розповів Валентин Резніченко. - Нині «з нуля» будуємо п’ять дитсадків, один із них – в Обухівці Дніпровського району. Там роботи вже виконані на 80%».

Двоповерхова будівля садочка вже готова. Підрядники встановили вікна, облаштували освітлення, водопостачання та вентиляцію. Закінчили роботи над вентильованим фасадом на першому поверсі. Збудували котельню на альтернативному паливі.

«Нині фарбуємо фасад на другому поверсі, завершуємо укладати плитку на прилеглій території, облаштовуємо дитячі майданчики , - зазначив прораб Олег Когодій. - Всередині – шпаклюємо, фарбуємо та укладаємо плитку».

Садочок звели за нетиповим, так званим, шведським проектом. Його розробив дніпровський архітектор.

«Таких садочків держава ще не будувала. Тут оригінальна архітектура: ми відмовилися від сірого кольору, незатишних коридорів-«лабіринтів», - розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. - Тут продумані навіть дрібниці. Наприклад, садочок збудований з урахуванням того, де заходить та сходить сонце. Аби в приміщеннях було світло, але вони не перегрівалися влітку, а взимку не було холодно».

Мешканці Обухівки із захопленням спостерігали, як росла сучасна будівля. Дошкільного закладу у селищі взагалі не було.

«Садочок розрахований на 115 місць. На відкриття чекаємо із нетерпінням. Батьки зможуть залишати малечу у надійних руках та комфортних умовах, а самі – спокійно працювати», - сказав голова Обухівської селищної ради Василь Гезь.

Завершити будівництво садочка планують вже у 2018 році.


Двоповерхова будівля Обухівського садочка вже готова


Вона – яскрава та сучасна


На подвір’ї завершують укладати плитку


Облаштовують територію – будуть дитячі майданчики


У будівлі – великі вікна


Нині всередині – оздоблювальні роботи


Будівельники шпаклюють, фарбують, укладають плитку


Вже встановили систему опалення


Роботи вже виконані на 80%


Такий вигляд матиме садочок після завершення всіх робіт
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTJLDH7.jpg