Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


У селі Вільне Новомосковського району без дитячого садка виросло ціле покоління. Єдиний дошкільний заклад закрили 25 років тому. Зараз будівлю реконструюють за сучасними стандартами. Оновлений садок зможе прийняти 60 малюків, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Президент України Петро Порошенко поставив завдання – покінчити з чергами у дитсадках. Для цього будуємо нові дошкільні заклади, ремонтуємо вже існуючі. Після реконструкції сучасний садок матимуть і маленькі мешканці села Вільне Новомосковського району», – зазначив Валентин Резніченко.

Єдиний у Вільному дитсадок закрили 25 років тому. З тих пір будівля стояла порожньою. Зараз її реконструюють обласним коштом.

Ремонтники вже виконали масштабні роботи. Замінили покрівлю, вікна, укріпили фундамент та стіни. Всі комунікації – нові. Поряд побудували пральню та медпункт.

«Вдячні губернатору за те, що він прийняв таке вольове рішення й виділив кошти на реконструкцію. Мешканці села не дочекаються відкриття нового садочка», – сказав голова Вільнянської сільради Дмитро Кравченко.

Після завершення всіх ремонтних робіт осучаснений дошкільний заклад прийме 60 малюків.

«У мене троє онуків-дошкільнят, донькам незабаром на роботу виходити після декрету. Ось, доводиться допомагати, та не завжди можу виділити час. І дітям необхідно розвиватися, тому садочок нам дуже потрібен», – поділилася мешканка Вільного Світлана Слабухо.

Нині ремонтники утеплюють фасад та облаштовують гіпсокартоном стіни всередині. У дитячих спальнях роблять підлогу з підігрівом. Зведуть і котельню на альтернативному паливі – вже зробили фундамент та провели теплотрасу. В садочку буде тепло й затишно.

Відремонтовані приміщення облаштують новими меблями. Привезуть і сучасне кухонне обладнання.

На території зроблять дитячі майданчики й клумби з квітами, поставлять альтанки. Доріжки облаштують тротуарною плиткою.


У Вільному реконструюють дитсадок –..


..дошкільний заклад у селі з’явиться вперше за чверть століття


«У мене троє онуків-дошкільнят. Дітям необхідно розвиватися, тому садочок нам дуже потрібен», – Світлана Слабухо


Будівля вже з новою покрівлею,..


..вікнами


Тривають роботи всередині


Утеплюють стіни


Підлога у дитячих спальнях буде з підігрівом


Всі комунікації – нові


Дмитро Кравченко: «Вдячні губернатору за те, що він прийняв таке вольове рішення й виділив кошти на реконструкцію»


Зробили й фундамент під альтернативну котельню


Після завершення капремонту дитсадок прийме 60 малюківFile Attachment Icon
ATTPA5NJ.jpg