Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


Державні послуги – в одній валізі. Ще чотири ЦНАПи Дніпропетровщини отримали мобільні кейси для обслуговування клієнтів вдома. Загалом в області вже 15 таких офісів з портативним обладнанням. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Зручно, швидко, прозоро – три слова, які мають характеризувати систему надання адмінпослуг населенню. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко, - зазначив Валентин Резніченко. – На Дніпропетровщині робимо адміністративні послуги доступними кожному. Один з інноваційних проектів - мобільний кейс, який дозволяє обслуговувати людей вдома. Це зручно для тих, хто за станом здоров’я не може дістатися ЦНАПу».

Нині Центри адмінпослуг області отримали ще чотири таких офісів з портативним обладнанням. Це – подарунок від швейцарсько-української програми EGAP Фонду Східна Європа.

«Всередині – все необхідне, аби надавати адмінпослуги. Є ноутбук, принтер, який працює автономно, веб-камера, Power Bank, що дозволяє працювати комплекту обладнення щонайменше вісім годин. Все це укомплектовано у легкий кейс, який використовується у всьому світі медиками, рятівниками, військовими. Він міцний, не горить та не тоне», - розповів координатор компоненту «E-Services» програми EGAP Фонду Східна Європа Олексій Зелів’янський.

Мобільні кейси отримали ЦНАПи Криничок, Солоного, Слобожанського та Вербків.

«Наш ЦНАП обслуговує 12 населених пунктів, понад 8 тис людей. У віддалених селах багато пенсіонерів. Їм добиратися 20 км до центру не так просто. Тому мобільний кейс – просто необхідність. Маємо транспорт, тож адміністратори регулярно виїжджатимуть до клієнтів додому», - поділилася голова Вербківської громади Любов Холоденко.

Загалом в області – вже 15 мобільних кейсів.

«Офіс адмінпослуг з портативним обладнанням вперше з’явився у Кам’янському. Інноваційний сервіс впроваджуємо по всій області. У цьому допомагають закордонні партнери. Прагнемо, аби мобільний кейс мав кожен ЦНАП Дніпропетровщини», - наголосив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

На Дніпропетровщині працює – 57 ЦНАПів. Це найбільше в Україні.


ЦНАПи Дніпропетровщини отримали ще чотири мобільні кейси


Це подарунок від програми EGAP


Олексій Зелів’янський: «Всередині кейсу – все необхідне, аби надавати адмінпослуги»


Мобільні кейси отримали ЦНАПи Криничок, Солоного, Слобожанського та Вербків.


Любов Холоденко: «Мобільний кейс – просто необхідність»


ДніпроОДА прагне до того, аби мобільний кейс мав кожен ЦНАП ДніпропетровщиниFile Attachment Icon
ATT2EFZB.jpg