Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


Майже 620 тисяч. Саме стільки людей проживає в об’єднаних громадах Дніпропетровщини. Нині в області 63 ОТГ – найбільше в Україні. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, дала регіонам поштовх до розвитку. З’явились кошти на розбудову інфраструктури сіл, селищ та міст. На Дніпропетровщині створено 63 об’єднані громади – найбільше в Україні. За чотири роки державним, обласним та місцевим коштом в них втілено сотні проектів – реконструйовано школи, дитсадочки, відновлено освітлення, заасфальтовано дороги», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Нині в об’єднаних громадах регіону проживає майже 620 тис. людей – 93% всіх селян області та понад 19% – від загальної кількості населення.

Найбільша ОТГ області – Марганецька – там мешкають майже 50 тис. жителів.Громади Дніпропетровщини об’єднують майже 620 тис. людей – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATTN8BFY.JPG