Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


Послуги з оформлення паспорта у формі ID-картки та для виїзду за кордон наразі можна отримати вже у 12 ЦНАПах Дніпропетровщини. За цим показником область лідирує в Україні. Про це повідомив очільник Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«На новій якості адмінпослуг акцентує Президент України Петро Порошенко. Вони мають бути максимально наближеними до людей і отримати їх можна без зайвого клопоту. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів, які надають майже 200 послуг. Уже у 12-ти Центрах доступне оформлення біометричних паспортів», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Наразі оформити «біометрику» можна у ЦНАПах Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської та Слобожанської об’єднаних громад.
Документи для посвідчення особи можна отримати швидко й без зайвого клопоту. Для цього в Центрах встановлені робочі станції, у яких є все необхідне: комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.
Послугою з отримання закордонного паспорту можна скористатися незалежно від місця прописки. Вартість – 557,32 грн, за термінове виготовлення – 810,32 грн.
Паспорт у вигляді ІD-картки видається з 14 років і за місцем проживання. Перше виготовлення – безкоштовне. Оновлення документу – у 18-ліття.
Незабаром аналогічна адмінпослуга стане доступною у ЦНАПах Зеленодольської, Новоолександрівської, Межівської ОТГ та в Центрі при Дніпровській райдержадміністрації.
Сьогодні у Дніпропетровській області 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.


Дніпропетровщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATTX3BW7.jpg