www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації
Версія для друку Написати листа

2СИНЕЛЬНИКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації

_____________ м. Синельникове ________________Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Синельниківському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Синельниківського району

Керуючись статтями 22 та 91 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (із змінами), постанову Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів» (із змінами), у рамках дії Програми соціального захисту населення Синельниківського району на 2015-2019 роки, затвердженої рішенням Синельниківської районної ради від 24 грудня 2014 року № 610-38/VІ, з метою цільового використання коштів районного бюджету, спрямованих на надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів, які зареєстровані в Синельниківському районі для виконання (реалізації) програм (проектів, заходів) за результатами конкурсу, який проводиться на території Синельниківського району, що додається.

2. Управлінню соціального захисту населення Синельниківської районної державної адміністрації забезпечити подання в установленому законом порядку цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування у друкованих засобах масової інформації.

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення Синельниківської районної державної адміністрації, контроль – на заступника голови Синельниківської районної державної адміністрації Бірюкова С.А.Виконуючий обов’язки
голови райдержадміністрації В.Б. ВОРОБЙОВ

ПОРЯДОК ВЕТЕРАНИ.docПОРЯДОК ВЕТЕРАНИ.doc
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор