Cинельніківський район
www.sinel.dp.gov.ua


ДніпроОДА термомодернізує фасад Ляшківської школи. Сіра та непоказна будівля давно застаріла. Приміщення було холодним і вогким. Після завершення зовнішньої реконструкції споруди учні матимуть теплий та різнобарвний заклад. Більше половини робіт вже виконали. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.


«Завдяки децентралізації – реформі, ініційованій Президентом України Петром Порошенком, в громадах з’являються кошти для відновлення інфраструктури. Ми завжди готові підтримати їх починання. Так, у Ляшківській об’єднаній територіальній громаді в 2017-му відкрили новий дитсадок. Зараз утеплюємо фасад школи. Діти всієї Дніпропетровщини мають виховуватися й навчатися у сучасних комфортних умовах», – зазначив Валентин Резніченко.

Ляшківській школі – більше 40 років. У ній навчаються діти з понад десятка сіл. Будівля – звичайна, «радянська», сіра та непримітна. Останнім часом приміщення стало непридатне для перебування дітей – через тріщини у стінах було холодним та вогким.

«Взимку на уроках сиділи у кофтах, светрах і теплих штанах. Це було дуже незручно, адже доводилося носити із собою додатковий одяг», – поділилася учениця 6 класу Яна Пилипенко.

Власними силами громада осучаснила покрівлю та вікна у закладі, однак на термомодернізацію фасаду коштів не вистачало.

«Громада звернулася за допомогою до губернатора під час його особистого прийому. Дякуємо Валентину Михайловичу за те, що відгукнувся», – розповіла Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.

Менш ніж за місяць ремонтних робіт підрядники вже оновили значну частину фасаду. Згодом його розфарбують у різні кольори. Утеплені стіни – це і здорові діти, і комфортні умови для навчання, і додаткове енергозбереження.

«Нарешті наші діти навчатимуться у гарних умовах, а головне – менше хворітимуть», – сказала мати двох учнів Анастасія Белова.

У Ляшківській школі – понад 200 учнів.

ДніпроОДА термомодернізує фасад Ляшківської школи


Це перша реконструкція навчального закладу за майже півстоліття


Останні роки приміщення було холодним та вогким


«Взимку на уроках сиділи у кофтах, светрах і теплих штанах», – Яна Пилипенко


Власними силами громада осучаснила покрівлю..


..та вікна


Термомодернізацію фасаду взяла на себе ДніпроОДА


Юлія Омелян: «Громада звернулася за допомогою до губернатора під час його особистого прийому. Дякуємо Валентину Михайловичу за те, що відгукнувся»


Ремонтники вже виконали більше половини робіт


Фасад буде теплим..


..та різнокольоровим


Утеплені стіни – це і додаткове енергозбереження


«Нарешті наші діти навчатимуться у гарних умовах», – Анастасія Белова


У Ляшківській школі – понад 200 учнів


2017-го у Ляшківці відкрили новий дитсадок


Нині термомодернізують школуFile Attachment Icon
ATTIJKPN.jpg