www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Нове медобладнання, контроль за ремонтом доріг, нові водоводи та підтримка бійців АТО: чим жила Дніпропетровщина протягом тижня
Версія для друку Написати листа
Нове обладнання для дитячої лікарні, контроль за якістю ремонту доріг, реконструкція 2 водоводів та медичні обстеження бійців АТО. Чим жила Дніпропетровщина протягом тижня, на традиційному щотижневому звіті розповів радник очільника регіону Юрій Голик.


178 тисяч сімей з дітьми та малозабезпечені отримали соціальні виплати. На це з держбюджету виділено 235,6 мільйонів гривень. Одержали щомісячні кошти і 1765 дітей-сиріт, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. За тиждень субсидію призначено ще понад 6 тис. сім'ям. Загалом її мають вже більше 470 тисяч родин.

Обласна дитяча лікарня отримала два сучасних апарати штучного дихання. Такого обладнання немає в жодній лікарні України, Росії, Білорусі, Прибалтики та Ізраїлю. Ці апарати сенсорні, мають вихід в Інтернет і повністю підлаштовуються під маленьких пацієнтів.

«Це найсучасніше у світі медичне обладнання. Ми вдячні постачальникам та шведській компанії-виробнику, яка зробила велику знижку спеціально для Дніпропетровської області. Схожого обладнання в країні немає і ми плануємо, що на базі Обласної дитячої лікарні буде створений навчальний центр з його використання», - наголосив радник голови ОДА.

На Дніпропетровщині почали реконструкцію двох водоводів - в Синельниковому та селищі Романкове в Дніпродзержинську. Загалом цьогоріч з обласного та державного бюджетів планується виділити понад 600 млн. грн. на будівництво та реконструкцію водогонів. У планах - побудувати понад 300 км нових водогонів. Це дозволить забезпечити водою 45 тис. жителів, у яких її раніше не було.

Спеціальна комісія почала перевіряти дороги, відремонтовані у 2015 році. До комісії входять представники департаменту ЖКГ та будівництва ОДА і фахівці лабораторії з якості. Вже перевірили 16 доріг в 8 містах і 3 районах. Деякі дороги не витримали зиму. І 7 підрядників будуть переробляти ремонт власним коштом - в Щорську Криничанського району, в селі Пропашне Солонянського району, в Кривому Розі, в Дніпропетровську, Павлограді, Вільногірську і Синельниковому. Загалом комісія перевірить близько 300 доріг.

36 АТОшників вирушили на реабілітацію в санаторії України, перші 14 демобілізованих отримали посвідчення водія категорії D. Цього тижня такі права отримають ще 11 бійців АТО.

Вперше провели на Дніпропетровщині поглиблений семінар по роботі у ProZorro. Він для тих, хто вже працює в цій системі і з її допомогою отримав перші замовлення від державних установ.

«Дніпропетровщина третя за кількістю проведених закупівель в системі ProZorro серед всіх державних органів. Наші підприємці почали перемагати в торгах в інших областях та в міністерствах. Для того, щоб таких переможців ставало більше, ми разом з громадськими активістами проводимо такі семінари раз на два тижні. Навчаємо всім нюансам та тонкощам роботи у ProZorro», - зазначив радник голови ОДА Юрій Голик.

Щотижневий звіт ОДА можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0cXQPk4g_9k&feature=youtu.be.Про особливий семінар для підприємців по ProZorro...


про перевірку якості ремонту доріг...


про нове медичне обладнання та багато іншого...


розповів радник очільника регіону


під час щотижневого публічного звіту ОДА.


Всю інформацію про роботу Дніпропетровської ОДА за тиждень можна дізнатися на офіційному сайті, в рубриці "Публічний звіт"


Можна переглянути відеозвіт за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0cXQPk4g_9k&feature=youtu.be.


Наступний публічний звіт ОДА 21 березня о 13.00.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор