www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
На Дніпропетровщині стартують нові перевірки перевізників
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині цього тижня стартують нові перевірки перевізників, що обслуговують приміські та міжміські маршрути області. Спеціальна комісія відвідає автопідприємства Кривого Рогу, Нікополя, Марганцю, Орджонікідзе та Павлограда. Найперше звертатимуть увагу на безпеку перевезень, графік руху та наявність в автобусах необхідної пасажирам інформації. Зі злісними порушниками ОДА розірве договори, повідомив очільник області Валентин Резніченко.

Перевірки перевізників на Дніпропетровщині влаштовують вже всьоме. Наприкінці 2015 року проінспектували понад дві сотні машин. До порушників приїжджали повторно - дивилися, чи прислухалися автопідприємства до зауважень. З перевізником, який не виправив недоліки, розірвали договір.

«Цього разу комісія перевірить 19 маршрутів на Кривий Ріг, Нікополь, Марганець, Орджонікідзе та Павлоград. Вимога до автопідприємств проста - неухильне дотримання підписаних ними договорів. Маршрутники мають перевозити пасажирів безпечно і з комфортом. Компанії, які не виконують свої зобов’язання, залишать дороги Дніпропетровщини», - сказав керівник ОДА Валентин Резніченко.

До спеціальної комісії, яка інспектуватиме міжміські та приміські автобуси, входять представники ОДА та громадськості. Основна увага – безпеці пасажирів. Комісія перевірятиме, чи дотримуються водії швидкісного режиму та правил перевезення пасажирів. Дивитиметься, чи розміщена в салоні необхідна інформація: телефони перевізників, маршрут руху тощо. Порівняє прописані графіки відправки авто з реальними.

Всього на Дніпропетровщині діє більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працюють більше 800 машин.
Нові перевірки перевізників стартують вже цього тижня.


Особлива увага під час інспекцій - безпеці пасажирів. Зокрема, комісія перевірить, чи дотримуються водії правил перевезення пасажирів.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор