www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Майже 22 тисячі абітурієнтів Дніпропетровщини здаватимуть ЗНО цього року
Версія для друку Написати листа
Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) завершилася. На Дніпропетровщині зареєструвалося майже 22 тисячі майбутніх вступників. Найбільшою популярністю, крім обов`язкової української мови, користується математика та історія. Про це повідомили в департаменті освіти і науки ОДА.

«Реєстрація абітурієнтів на ЗНО успішно завершилась – майже 22 тисячі майбутніх студентів пройдуть тестування цього року, - відзначив директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький. – Цей показник приблизно такий як і минулого року».

У 2016 році ЗНО буде проходити за 12-ма предметами: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська та російська мови. Найбільшою популярністю користується історія України, яку здаватимуть майже 15 тисяч абітурієнтів. Не менше цікавить майбутніх студентів математика. На неї зареєструвалось майже 13 тисяч вступників.

Після успішної реєстрації абітурієнти мають отримати сертифікат ЗНО-2016. Саме цей сертифікат та документ, який посвідчує особу, обов’язково потрібно взяти з собою на тестування.

Основна сесія ЗНО триватиме з 5 травня по 17 червня. Для тих, хто не зможе написати тести у ці дні через поважні причини, проведуть додаткову сесію – з 14 червня по 4 липня.Майже 22 тисячі абітурієнтів Дніпропетровщини здаватимуть ЗНО цього року
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор