www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Три неякісно відремонтовані дороги Софіївки підрядники відновлять власним коштом
Версія для друку Написати листа
На Дніпропетровщині продовжують перевіряти якість дорожнього ремонту. Інспектує спеціальна комісія. До неї входять представники облдержадміністрації та спеціалісти лабораторії з якості. До Софіївки комісія виїхала, озброївшись спецтехнікою. Перевірили чотири автошляхи. Лише на одному асфальтне покриття витримало зиму. Від підрядників, які допустили брак, вимагають провести повторний ремонт власним коштом.

«У минулому році ми відремонтували близько 2 млн. квадратних метрів автодоріг області. Витратили – майже 800 млн. грн. У нас була одна вимога – якість дорожнього покриття. Тепер спеціальна комісія перевіряє, як впоралися підрядники з цим завданням. Ми вже проінспектували дороги у восьми містах та чотирьох районах. До деяких підрядників є претензії. Вони повинні ліквідувати недоліки на дорогах власним коштом», – підкреслив очільник регіону Валентин Резніченко.

У Софіївці минулоріч відремонтували чотири дороги. Загальна площа – майже 11 тис. квадратів. Вартість робіт – близько 4 млн. грн. Тільки на вулиці Зайця комісія не виявила недоліків.

На вулицях Перемоги, Чкалова та Зоряній за зиму з’явилися ями і тріщини. Зразки асфальту взяли на аналіз. В лабораторії перевірять, чи готували асфальтобетонну суміш за технологією.

«Дослідження займає три дні. Зразки нагріваємо до 160 градусів, випарюємо з них воду і кладемо під різні преси. Перевіряємо на ущільнення, водонасичення, міцність, на основні фізичні та механічні характеристики. Якщо пропорції піску, щебеню, бітуму були підібрані неправильно, ми це побачимо», – розказує начальник відділу лабораторії контролю якості Юрій Шкуринський.

Підрядники обіцяють виконати свої гарантійні зобов’язання. «Дочекаємося результатів лабораторних досліджень і будемо ремонтувати покриття повторно», – запевняє головний інженер фірми-підрядника Юрій Жовтобрюх.

На сьогодні комісія уже перевірила 28 доріг – у восьми містах та чотирьох районах області. Претензії є до 11 підрядників. Зокрема, недоліки виявили у Кривому Розі, Вільногірську, Дніпропетровську, Синельниковому, Павлограді, Криничанському, Солонянському та Софіївському районах. Зауважень до ремонту немає в Нікополі, Орджонікідзе, Верхівцевому й Синельниківському районі.

Перевірки тривають. Найближчим часом комісія проінспектує автошляхи Верхньодніпровського, Покровського та Апостолівського районів. Загалом обстежать близько 300 доріг.

Цьогоріч на Дніпропетровщині капітально відремонтують 123 дороги. В облбюджеті на це закладено 300 млн. грн.


Якість дорожнього ремонту перевіряє спеціальна комісія.


До неї входять представники облдержадміністрації та спеціалісти лабораторії з якості.


У Софіївці комісія інспектувала чотири вулиці. Недоліків не виявила тільки тільки на вул. Зайця.


На вул. Перемоги, Чкалова та Зоряній за зиму з’явилися ями...


...і тріщини.


Зразки асфальту взяли на аналіз.


В лабораторії перевірять, чи готували асфальтобетонну суміш «за рецептом». Дослідження займає три дні


«Дочекаємося результатів лабораторних досліджень і будемо ремонтувати покриття повторно. Власним коштом», – запевняє головний інженер фірми-підрядника Юрій Жовтобрюх.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор