www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Цьогоріч майже тисяча військових Дніпропетровщини прийняли рішення підписати контракт з армією
Версія для друку Написати листа
У березні стати до лав професійної армії виявили бажання вже 234 майбутніх захисників батьківщини з Дніпропетровщини. А у лютому до спеціалізованих навчальних центрів відправилось 615 осіб. Набір громадян на військову службу за контрактом триває, повідомляють в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

Всі бажаючі підписати контракт з армією, попередньо направляються до спеціалізованих навчальних центрів. З майбутніми військовослужбовцями працюють професійні психологи та інструктори. До лав Збройних Сил вже потрапляють повністю підготовлені спеціалісти.

«Захист Батьківщини – це гідна справа для кожного свідомого громадянина. І сьогодні військовим пропонуються не тільки вигідні умови служби за контрактом, а й багато інших переваг. Дніпропетровщина цінує добровольців, що виявили готовність відстоювати незалежність своєї країни та інтереси українського народу», - підкреслила начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Ірина Федорчук.

Збройні Сили України пропонують різні умови підписання контракту. Військові, що вже побували в зоні АТО, можуть заключити договір на півроку, рік або три. А для «новеньких» передбачена можливість вступу до армії відразу на три роки.

Стабільна заробітна плата (від 7 тисяч до 12 тисяч гривень на місяць), виплати на оздоровлення, а також вирішення соцпитань – це далеко не всі переваги служби за контрактом.

Захисники можуть здобувати вищу освіту за рахунок Міноборони. Держава надає можливість самостійно обирати місце служби. Крім того, військовослужбовцям гарантується безкоштовне медобслуговування, щорічна відпустка, тривалістю від 30 днів, а також додатковий відпочинок для занять творчістю або навчання.

Солдати Збройних Сил України можуть розраховувати на отримання житла і вихід на пенсію після 25 років вислуги.

Дізнатися більше щодо умов і переваг служби за контрактом можна в обласному військовому комісаріаті – вул. Шмідта,16, тел. (056)745-24-17, 770-83-76. А щоб стати до лав Збройних Сил України достатньо звернутись до місцевого військкомату.У цьому році майже тисяча військових Дніпропетровщини прийняли рішення підписати контракт з армією
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор