www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Дніпропетровщина збільшила фінансування на лікування пацієнтів з нирковою недостатністю
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина збільшила фінансування на лікування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю. Цьогоріч на діаліз в обласному бюджеті передбачено понад 114 млн. грн. Це майже на 40% більше, ніж у 2015-му, повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА.

На сьогодні гемодіаліз в лікувальних закладах Дніпропетровщини проходять 284 пацієнти, 40 з них – переселенці. Ще 90 хворих проводять процедуру очищення крові вдома за допомогою спеціальних препаратів.

«Гемодіаліз для одного пацієнта обходиться в сотні тисяч гривень на рік. Кількість людей, які потребують такого очищення крові, постійно зростає. Крім того, на Дніпропетровщині процедуру проходять не лише мешканці області, а й переселенці з Донбасу. У 2016-му на лікування пацієнтів з хронічною нирковою недостатністю передбачено понад сто мільйонів гривень», - зазначила директор департаменту охорони здоров’я ОДА Наталя Будяк.

Діаліз – це життєво необхідне очищення крові для людей, які страждають на хронічну ниркову недостатність. Одні з них проводять процедуру вдома за допомогою спеціальних препаратів. Інші мають очищувати кров на спеціальних апаратах тричі на тиждень.



На Дніпропетровщині процедуру проходять не лише мешканці області, а й 40 переселенців з Донбасу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор