www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Дітей Дніпропетровщини вчать любові до життя та України на фотовиставці «Переможці»
Версія для друку Написати листа
40 фотографій, що розповідають про героїзм, патріотизм та жагу до життя. Їх глибину та силу сьогодні осягнули з півсотні дітей Дніпропетровщини. Екскурсії на фотовиставку «Переможці» продовжуються.

Черговими гостями фотовиставки «Переможці» стали учні Центру для дітей з порушеннями слуху. 50 дітей, що знають про складнощі життя не з чуток, вчилися на прикладах героїв АТОшників ніколи не здаватися. Щасливі обличчя бійців АТО з фоторобіт стали підтвердженням того, що в будь-якій ситуації можна отримувати задоволення від життя, відчувати його повноту і йти до мети.

«Хлопці дуже красиві. Вони хочуть жити, хочуть бути щасливими», - висловлює свою думку про героїв виставки шестикласниця Софія Єремєєва. Вона, як і інші діти, щиро захоплювалася роботами, довго розглядала їх, ділилася пережитими емоціями і робила фото на пам'ять біля вподобаних картин.

«Фотовиставка «Переможці» дуже незвична. Цей проект дає перспективи для людей з інвалідністю. Його мета – довести, що інвалід – це не обмеження. Це людина, у якої є багато можливостей проявити себе та підтримати інших», - наголосила радник очільника регіону Ольга Горб.

Про мужність, любов до Батьківщини та життя дітям розповідав боєць АТО Андрій Макаров. Він говорив про те, як важливо в будь-яких ситуаціях йти вперед і ніколи не здаватися. Рзповідав і про те, що значать листи і подарунки від школярів для бійців АТО. За його словами, вони – найкраща мотивація не сумніватися в тому, що все обов'язково буде добре.

«Діти передавали нам вирізаних янголят. Бійці мовчки підходили, розбирали їх і клали біля серця. Ви для нас дуже важливі, ми вас любимо», - наголосив боєць.
Фотовиставка картин про справжніх чоловіків працює в діорамі «Битва за Дніпро». Вона запрошує гостей щодня з 10.00 до 17.00 до 31 березня. Проект реалізується на Дніпропетровщині за ініціативою голови ОДА Валентина Резніченка.

21 фоторобота та 8 фотостін розповідають про сильних, мужніх та патріотичних чоловіків і одну жінку, що стали на захист рідної землі та віддали здоров’я за незалежність України. Вони отримали серйозні травми під час подій на Сході і тепер користуються протезами. Попри все вони не втратили силу духу, досягають успіхів у роботі та особистому житті. Своїм прикладом ці люди надихають тисячі українців.

«На сьогодні відправлені запрошення в школи регіону. Всі бажаючі можуть відвідати виставку. Ми з задоволенням будемо приймати дітей», - зазначила радник голови ОДА Ольга Горб.

Даний проект – спільна справа Телевізійної служби новин (ТСН) та журналу «VIVA!». Реалізується за підтримки благодійного фонду «Save Lives Together», клініки доктора Валіхновського, «Феєрії мандрів», громадської організації «Підмога.інфо» та інших. Куратор – волонтер та ведуча телеканалу 1+1 Соломія Вітвіцька. Частина проекту – це цикл її авторських сюжетів, які можна дивитися щоп’ятниці в ефірі новин ТСН.

Автор фоторобіт – Олександр Мордерер. Усі вони опубліковані у благодійному спецвипуску журналу «VIVA! Переможці». Придбати його можна у книгарнях або інтернет-магазині Yakaboo.ua. Всі кошти від продажу передадуть на розвиток вітчизняного протезування.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор