Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Дніпропетровський спортсмен – в трійці кращих дзюдоїстів Європи
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровський спортсмен Микита Матлашевський виборов бронзову нагороду на Кубку Європи серед кадетів U18. Хлопець змагався у ваговій категорії до 81 кг. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ОДА.

У вазі до 81 кг змагалися понад півсотні дзюдоїстів. На шляху до нагороди 16-річний Микита Матлашевський здобув переконливу перемогу над трьома суперниками: чорногорцем Олександром Томичем, угорцями Раймондом Ботошем та Роландом Гозою. В півфіналі наш спортсмен поступився майбутньому чемпіону Кубка Європи, французу Енье Каролі. В поєдинку за «бронзу» хлопець переміг боснійця Мілетіча Тоні.

Микита Матлашевский вже вдруге взяв нагороду на європейських змаганнях. Минулого року спортсмен завоював «бронзу» на кадетському Кубку Європи в Румунії.

Кубок Європи серед кадетів U18 приймав хорватський Загреб. До змагань долучилися понад шість сотень спортсменів з більш ніж 30 країн. Збірну України представляли 30 учасників, двоє – з Дніпропетровщини.

В нашій області дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.

Дніпропетровський спортсмен – в трійці кращих дзюдоїстів Європи.