www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Всесвітньовідома французька музикантка гратиме для мешканців Дніпропетровщини
Версія для друку Написати листа
Витонченими музичними мотивами у виконанні французької музикантки запрошують насолодитися мешканців Дніпропетровщини. Напередодні Дня французької мови у Дніпропетровській філармонії ім. Л.Б.Когана відбудеться масштабний концерт піаністки Джесі Мебуну. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.

На концерті слухачі зможуть відкрити для себе твори маловідомих композиторів епохи авангарду. Французька піаністка Джесі Мебуну виконає творе Лятошинського, Фінберга, Лорьє, Пігова.

Джесі Мебуну – молода і талановита піаністка, лауреат спеціального призу Артюра Лурьє та Олексія Станчінського у 2014 році, володарка гран-прі фестивалю-конкурсу Сучасного репертуару для піаніно у 2015 році (Париж).

Джессі Мебуну захоплена українською музикою. Вона поставила за мету познайомити публіку з маловідомими композиторами авангарду.

Концерт «Le début de l'Avant-Garde» пройде на передодні Дня французької мови – 19 березня о 18.00. Дніпропетровська філармонія ім. Л.Б.Когана знаходиться за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Воскресенська, 6.

День французької мови, як і дні інших мов Організації об'єднаних націй, почали відзначати зовсім недавно – з 2010 року. Ініціатором введення даного свята став департамент ООН зі зв'язків з громадськістю.

Дата вшанування найромантичнішої мови – 20 березня вибрана не випадково.Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор