www.sinel.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 24 лютого 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Cинельніківський район >> Новини
Мешканців Дніпропетровщини закликають приєднатися до Години Землі-2016
Версія для друку Написати листа
19 березня рівно о 20.30 люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину. Таким чином хочуть привернути увагу до екологічних проблем Планети. Приєднатися до щорічної міжнародної акції Година Землі мешканців Дніпропетровщини закликає департамент екології та природних ресурсів ОДА.

Приєднатися до Години Землі-2016 може кожен бажаючий – від мешканців області до цілих організацій. Для цього достатньо вимкнути освітлення вдома або зовнішню підсвітку будівель. Так область продемонструє єдність та турботу про майбутнє Планети, зазначили в департаменті.

Година Землі — щорічна міжнародна подія. Вона закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину. Все, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Вперше акцію провели в австралійському місті Сіднеї 31 березня 2007 року. Одночасно вимкнули світло 2,2 млн. людей та понад 2 тис. компаній. В результаті енерговитрати міста зменшилися на понад 10% в годину. Акція отримала всесвітню підтримку. У 2015 році до неї приєдналися 7 тис. міст у 172 країнах світу.

Година Землі-2016 розпочнеться 19 березня о 20.30.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор